Folie samochodowe – samemu czy ze studiem?

Folie samochodowe stały się prawdziwym hitem na polskich drogach, nie tylko wśród fanów tuningu – interesować nimi zaczęli się też przeciętni kierowcy, którzy po prostu chcą zmienić wygląd swojego auta i doceniają styl i klasę folii samochodowych. Niestety, wraz ze wzrostem popularności tego zjawiska, coraz częściej zaczęli pojawiać się także śmiałkowie, którzy folię nakładają na auto samemu, bez specjalnego sprzętu czy przygotowania… O tym, dlaczego warto zainwestować w profesjonalne studio car wrappingowe przekonuje ArtGrafCars, który od 10 lat zajmuje się oklejaniem aut foliami.

 

Kompleksowość

Oferta profesjonalnego studia car wrappingowego zawiera w sobie absolutnie wszystkie elementy, potrzebne do skutecznego tuningu auta. Zgłaszając się do ArtGrafCars masz pewność, że Twoim autem zajmą się profesjonaliści, znający się na designie. Przede wszystkim zostanie wykonany dla Ciebie projekt – wystarczy, że przedstawisz swój pomysł grafikom, a dowolny motyw pojawi się na Twoim aucie. Trzeba pamiętać, że folie samochodowe to nie tylko zmiana koloru samochodu, ale także rozmaite wzory i motywy. Chcesz mieć auto jak Colin McRae? Nie ma problemu!

Po projekcie następuje jego wykonanie, czyli po prostu realizacja Twojego pomysłu. Aplikatorami nie są ludzie z przypadku – to doświadczeni graficy, którzy swoją pracę wykonują od wielu lat. Oddając auto do ArtGrafCars masz pewność, że zajmie się nim nie tylko fachowiec, ale także motomaniak!

Kompleksowość usług przejawia się także w doradczym charakterze studia. Niektóre projekty wymagają specjalistycznej analizy i oceny doświadczonego grafika, gdyż nie wszystko widoczne jest okiem laika.

Bezpieczeństwo

Nakładanie folii na karoserie auta to zadanie, które nie tylko wymaga precyzji i doświadczenia, ale także specjalnego sprzętu. Aplikowanie musi być wykonane perfekcyjnie, żeby efekt końcowy był właściwy. Zlecając nałożenie folii studiu samochodowemu mamy całkowitą pewność, że zostaną zachowane wszelkie zasady techniczne i estetyczne – a przecież to powinno być najważniejsze dla fana tuningu!

Folie samochodowe mają też swoją gwarancję i żeby została ona zachowana, folia musi zostać nałożona przez profesjonalistów. Będzie stanowiły to nie tylko pewność profesjonalnego wykonania usługi (zero bąbli, zapowietrzeń itp.) ale pokryje także efekt pracy gwarancją producenta.

Stylizacja

Folie to nie tylko zmiana koloru auta. W profesjonalnym studiu możesz pokryć swoje auto folią chromowaną czy imitującą karbon, ale także okleić swoje auto samochodowymi wlepami! Folia samochodowa i strickery to świetne połączenie, które wzajemnie się uzupełnia. Pełna paleta kolorów folii, w połączeniu z rozmaitymi motywami na wlepach, daje świetne wrażenie wizualne. Dzięki ArtGrafCars możesz uzupełnić stylizację auta samochodowymi naklejkami, które można dobrać do każdego klienta – są zarówno stonowane i eleganckie, jak i szalone i przebojowe. Wszystko zależy od preferencji właściciela pokazdu – wystarczy pomysł, a jego pełną realizacją zajmie się studio car wrappingowe.